змагання з карате - Дрогобич20 грудня 2014р. в будинку культури ім. І.Франка в м. Дрогобич відбулось щорічне традиційне підсумкове свято Фестиваль бойових мистецтв Дрогобиччини

Організаторами заходу виступили Федерація ушу Львівської області, керівник Сотрихіна Оксана, та Дрогобицький осередок Львівської обласної федерації карате кіокушинкай, керівник Золочевський Олександр.

В змаганнях взяли участь 70 учасників: федерація ушу, карате-кіокушинкай, бойовий гопак, ФСК «Тайфун», СОЦ «Еней». Свято було організовано та проведено з ціллю об’єднати всі клуби Дрогобиччини з бойових мистецтв, підвести підсумки проведеної роботи за рік, залучити дітей та дорослих до занять спортом.

Учасники змагань спочатку продемонстрували свої бойові навики в показових виступах, а згодом відбулися конкурси на краще виконання певних завдань. До участі були залучені навіть батьки. В переповненому залі вирували позитивні емоції, і діти й батьки вболівали за «своїх», тож фестиваль видався на славу. Варто зазначити, що вхід був безкоштовним, хто бажав, зміг долучився до збору коштів на потреби воїнів АТО — для цього у фойє було встановлено спеціальну скриньку.

Підтримка Фестивалю Дрогобицькою міською організацією Політичною партією «УДАР Віталія Кличка» ( голова Володимир Ямельницький) уже стала доброю традицією: як минулого, так і цього року, учасники фестивалю отримали подарунки від дрогобицьких «ударівців».