Через повідомлення про замінування шкільних приміщень, сьогодні, 11 квітня, усі заклади освіти Дрогобича, Стебника та територіальної громади до кінця дня переведені на дистанційну форму навчання.

Таку інформацію повідомив керівник відділу освіти ДМР Віталій Вовків. За його словами –  служба превенційної поліції, на основі отриманого анонімного повідомлення про серію замінувань освітніх установ, оперативно попередила про надзвичайну ситуацію місцевий відділ освіти. Відтак, із усіх гімназій та ліцеїв терміново евакуйовано учнів та педагогічних працівників, передає ДНК.

Навчальний процес призупинено, точніше переведено в дистанційний режим. Особливо це стосується школярів, які здобувають знання в другу зміну. Якщо по факту обстежень не буде виявлено вибухонебезпечних предметів в школах – очне навчання буде відновлене уже завтра зранку, – наголосив Віталій Вовків.

Працівниками поліції проводяться обстеження приміщень усіх освітніх установ міста та територіальної громади на наявність вибухонебезпечних речовин чи інших підозрілих предметів.

Що стосується дошкільних установ Дрогобича – то навчання у садках міста триває в звичному режимі.