31 травня на 93-ому році життя відійшов у вічність почесний станичний Дрогобицької станиці Львівського крайового Братства ветеранів ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича

Тарас Куликовець народився на Жовківщині, перейнявши від батьків любов до Бога та України, яку проніс крізь усе своє життя.

Наприкінці 80-х та на початку 90-х Тарас Куликовець брав активну участь у національно-демократичному відродженні України, виходу з підпілля Української Греко-Католицької Церкви.

Вийшовши на пенсію, продовжував брати активну участь у громадському та політичному житті міста, займався патріотичним вихованням молоді, очолював Дрогобицьку станицю ветеранів ОУН-УПА. Почесний станичний завжди щиро переймався діяльністю волонтерів станиці, яка була та є направлена на допомогу ЗСУ.

Парастас відбудеться у середу, 31 травня, о 19:00 год., за адресою – Дрогобич, вул. Стрийська, 51.

Чин похорону відбудеться завтра, 1 червня із батьківського дому, орієнтовно о 14:30 год.

Дрогобицька міська рада, її виконавчий комітет, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич висловлюють щирі співчуття рідним та близьким  покійного Тараса Куликовця.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного  назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.