Сьогодні, 29 травня, у Бориславі на фасаді закладу загальної середньої освіти №7 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Володимиру Вітку

Вітко Володимир – випускник цієї школи, який загинув 1 листопада на Донеччині у с. Павлівка, передає ДНК.

“Якщо не я, то хто”, – згадує слова свого сина мама Володимира пані Ольга, тихо витираючи сльози. Війна забрала в неї найдорожче – життя її дитини, сина, який понад усе вірив у перемогу і мріяв про життя після війни… 

Урочисте відкриття меморіальної дошки розпочали спільним виконанням Державного Гімну України, після чого право відкрити пам’ятну таблицю було надано міському голові Ігорю Яворському та мамі Героя пані Ользі. Настоятелі храмів провели поминальний молебень  та освятили пам’ятний знак, який тепер щодня нагадуватиме про Захисника, про біль і сльози українських матерів, дружин та дітей, про мужність українського народу, а найголовніше – про ціну перемоги.

Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Володимира та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

“На превеликий жаль, останнім часом ми дуже часто згадуємо про Героїв, які віддають життя за нашу рідну Батьківщину. Якщо ж прочитати визначення про те, хто ж такий Герой, то це людина, що проявляє надвисокий рівень мужності, бере участь у розв’язанні суспільно значущих конфліктів, стає прикладом для наслідування. Та є ще один цікавий термін, що Герой – це напівбог. Чому? Відповідь очевидна. Господь наділяє їх надлюдськими можливостями. Коли країна опинилася в небезпеці, тисячі з них без вагань стали на її захист. Це люди, які не мають страху ні перед ворогом, ні перед лицем смерті. Вона готові віддати найдорожче за кожного з нас – своє життя. І ми повинні завжди пам’ятати про їх подвиг, згадувати їх у своїх молитвах. Низький уклін родині загиблого. І хоч жодні слова не зможуть полегшити біль втрати найдорожчої людини, пам’ятайте, що Ваш син – Герой, напівбог. Впевнений, що його подвигом будуть надихатися наступні покоління українців, які житимуть у вільній, незалежній країні, за яку віддав своє життя Володимир”, – сказав міський голова Ігор Яворський. 

Світла пам’ять про всіх Героїв назавжди залишиться у наших серцях.