Дрогобицькі пластуни організовують благодійний показ кінострічки «Гуцулка Ксеня»

Станиця Дрогобич Пласту запрошує цікаво провести один з листопадових вечорів та паралельно зробити свій внесок у боротьбі з російським агресором. Пластуни організовують вечір українського кіно, а вилучені кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Вартість благочинного внеску — 20 гривень (або ж хто скільки забажає).

Кінострічку продемонструють 11 листопада в Пластовому Вишкільному центрі (Дрогобич, вул. Тарнавського, 31) о 19:00 год.

«Гуцулка Ксеня» — український фільм-мюзикл 2019 року режисерки Олени Дем’яненко, знятий за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича.

В основі сюжету — молодий американець українського походження Яро (Ярослав), який прибуває до «старого краю» – в Україну, до Ворохти, з метою знайти собі наречену. Батько Яро – мільйонер, поставив чітку умову – син отримає спадщину тільки, якщо одружиться із свідомою українкою.

Так розпочинаються захоплюючі пригоди головного героя та його пошуки справжнього кохання, а заодно і своєї української душі.

«Гуцулка Ксеня» – новий кінематографічний проєкт, який показує незалежне, неординарне бачення митцями української культури – наголошують у Пласті та закликають усіх небайдужих долучитись до доброї справи – переглянути стрічку та підтримати наших захисників.