організація рухуНа вулицях Дрогобича змінять організацію руху автомобільного транспорту: Перелік вулиць

На трьох вулицях Дрогобича встановлять нові дорожні знаки, задля покращення організації руху як автомобільного

транспорту, так і пішоходів.

Відповідне рішення про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста прийняв Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради у четвер, 20 вересня, передає ДНК.

Відтак відповідно до рішення Виконавчого комітету, під час руху на перехресті вулиць І. Франка та О. Нижанківського змінять пріоритетність дороги для руху транспорту, встановивши на вул. О. Нижанківського знак пріоритету 2.3 «Головна дорога», а на вул. І. Франка дорожній знак 2.1 «Дати дорогу».

На вулиці Лесі Українки, а саме: напроти пам’ятника Тарасу Шевченка заборонять зупинку автомобільного транспорту, замінивши дорожній знак 3.35 «Стоянку заборонено» та знак 3.34 «Зупинку заборонено».

У центральній частині міста на вул. Я. Осмомисла зі сторони площі Ринок встановлять дорожній знак 2.1 «Дати дорогу».

Прийняттю рішення про встановлення цих знаків передувало звернення депутатів Дрогобицької міської ради Олега Хруща та Андрія Андрухіва.

Також на прохання ФОП Ганик І. виконавчий комітет надав йому дозвіл на облаштування заїзду/виїзду до торгового комплексу на вул. Лесі Українки, 14.

Також своїм рішенням виконавчий комітет Дрогобицької міської ради зобов’язав Департамент міського господарства встановити знаки п. 1.11 «Пагорб» в межах облаштованих пішохідних переходів піднятого типу на вулиці Михайла Грушевського.