бунти в дирі«Ми виживаємо на 300 рублів в тиждень!»

На одному з найбільших підприємств Донбасу Харцизькому трубному заводі персонал відмовився виходити на роботу: люди не отримують зарплату 6 останніх місяців.

Економічна ситуація на окупованій частині Донбасу продовжує швидко погіршуватися: в соціальних мережах повідомляють, що великі промислові підприємства припиняють роботу через проблеми з фінансами. На одному з найбільших підприємств Донбасу Харцизькому трубному заводі персонал відмовився виходити на роботу в зв’язку з великими боргами по зарплаті: люди не отримують гроші протягом 6 останніх місяців, повідомляє Д-НК.

До початку російського вторгнення Харцизький трубний завод був промисловим гігантом і входив до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України. Однак після початку окупації завод постійно скорочував виробництво і нарешті зупинив роботу майже повністю. У соціальних мережах з’явилося повідомлення про те, що велика частина персоналу заводу доведена до відчаю систематичними затримками виплат зарплати. Люди відмовилися виходити на роботу, поки заборгованість не буде погашена.

Джерела повідомляють, що останній раз співробітникам підприємства гроші виплатили 3 тижні тому: це були 15% від зарплати за вересень 2020 року. Таким чином, люди не отримують зарплату протягом 6 останніх місяців. Відзначимо, що 15 березня 2017 року українська група «Метінвест» оголосила про повну втрату контролю над низкою підприємств, які опинилися на території під контролем ОРДЛО, в тому числі над Харцизьким трубним заводом. Тоді російські найманці заявили про так звану «націоналізацію».