toloka_boryslav8Всім хочеться бачити красу та чистоту не лише у власному будинку, а й на вулицях, у парках і скверах. Для цього потрібно ретельно слідкувати за всім, що нас оточує

Прибирання, озеленення та підтримування порядку завжди милуватимуть око жителя міста своїми результатами. Борислав також не залишився осторонь і зайнявся своїм благоустроєм, особливо у час перед Великодніми святами.

Минулої п’ятниці в бориславському парку посадили близько 70 молодих саджанців дуба та берези. В цей день там господарювали працівники виконавчого комітету Бориславської міської ради та різних його відділів і управлінь.

Відповідно до розпорядження голови львівської державної обласної адміністрації Олега Синютки, а також до Дня довкілля на території області з 16 березня по 19 квітня
проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою на території міста Борислава та цілої області. Бориславська міська рада, комунальні підприємства Бориславської міської ради, громадські діячі та волонтери взяли активну участь у прибиранні міста Брислава. Було прибрано парк, окремі частини міста по вулиці Трускавецькій біля міського озера (мікрорайон Тустановичів), а також окремі ділянки по вулиці Трускавецькій, Дрогобицькій та інших. Акція на даний час триває і продовжиться до кінця квітня.

Усі бажаючі можуть безкоштовно отримати саджанці в КП “Зелений світ”, що знаходиться на вулиці Тарнавка, 7. З таким питанням можна звернутися до голови комунального підприємства Любові Голубіцької.

Саджанці можна “поселити” на території зелених насаджень – в парку, на присадибній ділянці, на прибудинкових територіях і тим самим зробити місто гарнішим та ошатнішим.

Анна САГАН

Джерело: Нафтовик Борислава