Дрогобиччина понесла чергову втрату, під час захисту України загинув юний воїн, – 26-річний мешканець Дрогобича Василь Берещак

Василь Берещак народився 19 березня 1997 року в Стебнику. Закінчив Стебницьку ЗОШ №11 та Стебницький професійний ліцей. Останні роки проживав у Дрогобичі на вулиці Коновальця. Працював на фірмі «Грейнпласт», передає DROBRO.

У березні цього року Василя мобілізували до лав Збройних сил України. Служив старшим солдатом 80-ї десантно-штурмової бригади вч А-0284. Останні місяці перебував на нульових позиціях фронту.

На жаль, 13 серпня, серце юного воїна зупинилось, під час виконання бойових завдань з захисту України на Бахмутському напрямку фронту.

З рідних у Героя залишись батьки, дружина та сестри.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя — Василя Берещака.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Прибуття конвою з тілом загиблого Героя очікується завтра, 15 серпня. Зустріч на Перехресті Героїв – о 15:00. Звідти траурний конвой попрямує на площу Ринок, де відбудеться загальноміське прощання.

Парастас за Героєм проведуть в капличці церкви Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія завтра, 15 серпня, о 19.00.

Чин похорону відбудеться у середу, 16 серпня, об 11.00 у храмі Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима та Віталія.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!