На Дрогобиччині тривають ремонтні роботи дорожнього покриття

Паралельно на майданчику Prozorro оголошено відкриті торги на закупівлю послуг капітального та поточного ремонту дорожнього покриття на низці вулиць міст та сіл громади, передає ДНК.

Про роботи, які вже ведуться в комунальній сфері та заплановані на найближчий час – повідомили в Департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради.

На низці вулиць тривають капітальні ремонти дорожнього покриття. Зокрема – на вулицях Тураша, Академіка Люльки та Чмоли у Дрогобичі. На вулиці Чмоли днями встановили бортовий камінь та провели роботи з виправлення профілю основи.

На вулиці Мекелити у Стебнику проведено роботи із заміни ділянки вуличного водопроводу. Після заміни мережі водопостачання, триватиме капітальний ремонт дорожнього покриття.

Також оголошено низку відкритих торгів з ремонту вулиць в населених пунктах громади.

Зокрема, оголошено тендер з капітального ремонту вулиці Війтівська гора, від будинку №85 до перехрестя з вулицею Івана Богуна. Станом на сьогоднішній день відбувається кваліфікація переможця торгів.

Проект передбачає часткову заміну водопроводу в межах вищезазначеного відрізку дороги, відновлення дорожнього покриву з асфальтобетону та часткове відновлення тротуарів.

Оголошено відкриті торги на закупівлю робіт з капітального ремонту дороги вулиці Зварицької від будинку №40 до перехрестя з вулицею Коцюбинського. Триває прийом пропозицій від учасників.

Оголошено відкриті торги на капітальний ремонт відрізку вулиці Грінченка, від будинку №2 до вулиці Ірини Вільде. Триває прийом пропозицій.

Раніше відбулись торги у підсумку яких визначено переможця з поточного ремонту дорожнього покриття внутрішньоквартального проїзду на вул. Коновальця, біля будинків № 3, 7/1, 7/7, 9/1, 9/2 та 15/1.

Також оголошено тендер на ремонт прибудинкової території біля будинків № 9/1 та 9/2 на вулиці Коновальця.

Паралельно оголошено відкриті торги з поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Холмській.

У Стебнику оголошено відкриті торги на поточний ремонт внутрішньоквартального проїзду по вулиці Володимира Великого від будинку № 4 до будинку № 6.

Також оголошено тендер на поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Долішня в селі Медвежа Дрогобицького району.