фейки 1+1Плюси вчергове досягли дна і з Медведчуком, і з американськими біолабораторіями

У Держдепі США вважають, що телеканал «1+1», показавши матеріал про нібито роботу «американських біолабораторій»

в Україні, повторив фейк московітської пропаганди.

Як повідомляє «Європейська правда», про це у середу заявив Джордж Кент, високопосадовець Держдепу США, відповідальний за відносини з Україною, під час онлайн-дискусії «Зміцнення відносин США зі Східною Європою під час пандемії».

За його словами, цю історію в Україні «у гру ввів» Віктор Медвечук, якого Кент назвав «улюбленим українцем Путіна».

«Український телеканал «1+1″, власником якого є олігарх Коломойський, повторив російську дезінформацію, яка стосувалась лабораторій», — прокоментував Кент показ скандального телесюжету на українському телеканалі.

За його словами, коли приватний телеканал повторює брехню, це свідчить про брак журналістської цілісності.

«Я думаю, кожен повинен спитати у них (про відповідальність — Ред.), але це не те питання, яке США підніматимуть на урядовому рівні, це приватне медіа. І це підкреслює важливість мати активне незалежне розслідувальне медіа — у кожній країні», — резюмував Кент.

27 квітня телеканал «1+1» в своєму проекті «Секретні матеріали» розповів, що в Україні «секретно» працюють біологічні лабораторії США, які нібито можуть бути причетні до розробки бактеріологічної зброї і спалахів підозрілих хвороб.

15 квітня на сайті партії «Опозиційна платформа — За життя» з’явилося звернення Віктора Медведчука до президента і керівників МОЗ, СБУ і прем’єр-міністра, в якому стверджувалося, що в «Україні діють 15 військових біолабораторій».