паління мусоруУсім жителям Стебника загрожує серйозна небезпека

Все може закінчитись масовими захворюваннями, онкологією і взагалі незрозуміло чим. І мені так дивно, що людина, яка створена для того, щоб творити, щоб вдосконалювати цей світ, запрограмована на самознищення.

Проблема в тому, що Стебник весь в диму. І то вночі, коли хтось хоче відчинити вікно, відпочити за ніч, подихати свіжим осіннім повітрям, починаються масові підпали по садочках міста і взагалі по місті. І я не можу зрозуміти чому всі мовчать. Невже, всіх все влаштовує?! І ще дуже з влади дивно. Ви ж теж тут живете, тут бігають ваші діти, внуки. Люди жаліються на тиск, на погане самопочуття. В багатьох дітей почався кашель, я просто задихаюся від того запаху диму в квартирі і нічого не можу зробити. І проблема в тому, що всі один одного “кришують” як в 90-ті. Місцева влада знає, що трава, пластик і все, що тільки може бути зайвим спалюється вночі на території садочків. Якщо в нас ще є інспектор з благоустрою, еколог, то він має повноваження скласти на місці протокол і виписати штраф, може накласти штраф на посадовців. Але це нікому не потрібно. Ми ж прикриваєм один одного. Чому б не зробити якийсь круглий стіл, не обговорити ці питання. Чому б з листя не робити перегній? Чому б пластик не викинути? І все робиться по злодійськи вночі, коли всі сплять а всім решту позакладало, що щось горить.

Я не хочу жити в такому місті, мене бісять люди, які живуть одним днем, я терпіти не можу такої безвідповідальної тупості. Якщо ми самі не зробим собі комфортного проживання в нашому місті — його ніхто нам не зробить. Включаймо мозочки вже! Життя одне і, часом, дуже коротке

Hellen Bilyk