Міноборони України не проти продовжити уточнення даних військовозобов’язаних – нардеп назвав термін

У Мережі з’явився документ за підписом голови МО Умерова, в якому той підтримує ініціативу низки нардепів збільшити термін оновлення даних у ТЦК із 60 до 150 днів, передає ДНК.

Міноборони України підтримує ідею збільшення терміну обов’язкового оновлення даних усіма військовозобов’язаними в Україні з 60 до 150 днів. Про це у Facebook повідомив народний депутат Володимир Ар’єв, підкріпивши свої слова документом, зареєстрованим у державній системі СЕДО. «Міноборони підтримує мій із колегами законопроект про продовження на 90 днів терміну оновлення даних військовозобов’язаними», — написав Ар’єв.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

На цю інформацію відреагував і його колега щодо фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

«У Міноборони підтримують законопроект, де оновлення даних у ТЦК пропонують продовжити ще на 3 місяці. Я є співавтором цього законопроекту, закликаю колег якнайшвидше розглянути його в сесійній залі. Особливо враховуючи, що міністр Умеров підтримує таку пропозицію», — написав Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Якщо парламентська більшість підтримає такі законодавчі ініціативи опозиції та проголосує за зміни до закону про мобілізацію, то військовозобов’язані українці зможуть уточнити свої дані до середини жовтня, а не до 18 липня, як передбачається у законі, який набув чинності 16 травня.

У ньому на це відводилося 60 днів, інакше порушникам загрожує штраф від 17 500 грн.