вища освітаКлоун Захарченко розвеселив байкою про «освітній прорив» в «ДНР» і натовпи бажаючих вчитися в окупованому Донецьку зі Львова та Києва

Відійшовши від алкогольної пари, терористові Захарченко привиділося, що українські випускники горять бажанням їхати на навчання до окупованого Донецька і отримувати фейкові дипломи, які потім можна покласти в стіл або ж викинути.

Нова заява ватажка «ДНР» повна абсурду і викликає просто сміх, Захарченко запевняє, що в «ДНР» в цій приймальній кампанії до ВНЗ на захопленій донецькими окупантами території, приїдуть вступати і вчитися не тільки випускники з мирної України, а й громадяни іноземних держав.

Фрагмент інтерв’ю терориста на підконтрольних йому ЗМІ є в Інтернеті. За словами Захарченко, в «ДНР» масово їдуть учні зі Львова, Івано-Франківська, Києва та ін. Крім цього терористові здалося, що в 2017 році студентів в навчальних закладах на окупованій території стало набагато більше, ніж в період з 2010 по 2012 рік . Такий «освітній успіх» в «ДНР» Захарченко, перш за все, пояснює тим, що окупанти видають російські дипломи, які студенти цінують більше, ніж українські.