відмова від долараУряд ерефії розробляє план, який дозволить з часом відмовитися від долара всередині країни

Як повідомляє джерело, ерефія в цьому зацікавлена ​​тому, що цей крок полегшить життя національному бізнесу. Крім

того, за ерефіським рублем легше буде стежити.

Влада мордору розробляє проект, який повинен сильно применшити роль долара всередині країни. Джерело The Bell повідомляє, що даний проект почав готуватися на основі пропозицій глави ВТБ Андрія Костіна.

Повідомляється, що документ може бути затверджений Дмитром Медведєвим через кілька тижнів. Цікавим є той факт, що джерело розповіло про деякі деталі. Він повідомив, що в урядовому плані не передбачено заходів щодо обмежень або заборони долара.

Відзначається, що акцент робиться на створення комфортних можливостей для розрахунку рублем. Крім того, ерефії буде легше стежити за валютним контролем. В The Bell відзначили, що планом займаються ЦБ, ВТБ, а також інші великі банки федерації. Більш того, навіть експортери були задіяні. Відомо те, що мета Кремля — ​​це створення зручних механізмів всередині країни, які дозволять національному бізнесу без всяких втрат проводити розрахунки в яких завгодно валютах.

Однак в Інтернеті почали говорити про черговий крок до самоізоляції мордору, як це зробили колись в СРСР.

Тим часом США виділили Україні більше одного мільярда доларів, щоб посилити потужність оборони ЗСУ. Крім того, ерефійський «Газпром» зобов’язали виплатити 2,6 мільярда доларів на користь українського «Нафтогазу».