УППЦКлірики Московської патріархії масово йдуть до нової церкви України

Клірики УПЦ МП в закритих опитуваннях зізналися в планах приєднатися до нової Української помісної православної церкви.

Про скандал в рядах служителів УПЦ МП повідомила ЛентаUA.net з посиланням на кремлівський telegram-канал «Незигарь», передає ДНК. Сьогодні абсолютно ясний той факт, що незабаром Україна отримає з Константинополя Томос про автокефалію, що спричинить за собою створення помісної церкви — УППЦ.

В результаті цього процесу московія втратить переважну кількість парафій, попередив «Незигарь». «Згідно з закритими опитуваннями, більше половини кліриків УПЦ МП підтримують автокефалію», — повідомив кремлівський блогер. Це говорить про те, що після створення в Україні нової церкви вони туди швидко перекинуться, щоб не втратити парафії.

Важливо відзначити, що закриті опитування не відображають реальну картину настроїв в рядах служителів УПЦ МП. Швидше за все, ситуація набагато сумніша для Кремля: клірики могли просто злякатися відверто говорити про плани завчасно. Варто відзначити, що в Кремлі усвідомлюють невідворотність отримання Україною Томосу і навіть загрожують Вселенському Патріарху розколом. Однак ці погрози не подіяли.