КПП європейського зразкаКиїв на кордонах з ерефією, Білоруссю і Молдовою побудує більше КПП європейського зразка

Держприкордонслужба України запланувала побудувати більше контрольних постів на своїх кордонах у тих ділянках, де є особлива небезпека. Головну увагу в цій справі будуть приділяти кордонам з Мордорем, а також їх союзникам — Білорусі та придністровській ділянці українсько-молдовського кордону, поінформував директор ДПСУ Петро Цигикал, передає ДНК, посилаючись на «5 канал».

Чиновник сказав, що під час його головування він збирається зробити відстань між підрозділами п’ятнадцять-двадцять кілометрів, як того вимагають європейські стандарти. Це убезпечить нашу територію. «Ми запланували посилити підрозділи між ділянками прикордонної служби, які розташовані саме на лінії кордону, створивши нові прикордонні пости на європейський лад. Відстань між цими постами має бути 15-20 кілометрів», — уточнив Цигикал.

Новий головний прикордонник зазначив, що на даний момент довжина порожніх місць між постами налічує 30-100 і більше кілометрів, що значно ускладнює прикордонникам виконувати їх завдання по обороні кордону.