рускі фашистиГеть з Одеси, бандерівські біси!» — «ватні» одесити в День визволення міста звали Росію

10 квітня в Одесі на Алеї Слави в парку Шевченка відзначали 73-ю річницю Дня визволення міста від фашистських загарбників. Під час святкових заходів між українцями і сепаратистами почалися словесні перепалки.

Так, під час трансляції у прямому ефірі заходи з парку на питання хлопця, задані українською мовою, присутні жінки заявили: «Довго ваш час (українських патріотів – ред.) тривати не буде», — пише «Диалог.UA». Пізніше вони вигукували, що Крим російський і «Одеса — ватне місто».

На спробу молодої людини задавати питання літнім людям вони, як по методичці, відповідали, що заробили свої українські пенсії, але люблять все одно Росію. «Одеса, вставай, Бандеру проганяй». «Іди звідси геть! Тварь погана.

Недовго тобі залишилося». «Геть з Одеси, бандерівські біси», — кричали старенькі, тикаючи пальцем в україномовного стримера. На заході пенсіонери співали «Цей день Перемоги» і «чи Хочуть росіяни війни». Паралельно деякі з них намагалися вдарити або показати образливий жест молодій людині, який знімав те, що відбувається, і розповідали страшилки про «Правий сектор», який нібито б’є жінок.