річковий транспортЕрефійським судам заборонять ходити по українських річках

Україна має намір ввести заборону на заходження ерефійських суден у внутрішні води. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час наради з представниками силових відомств країни,

повідомляє ДНК.

Заступник міністра має намір звернутися з відповідним проханням до Ради національної безпеки і оборони. На думку Лавренюка, неприпустимою є ситуація, «коли під час агресії з боку ерефії, по річках України ходять судна з мордору».

Заступник міністра підкреслив, що на річкових просторах розташовані об’єкти життєзабезпечення інфраструктури і через можливу небезпеку для їх функціонування необхідно заборонити вхід судів РФ у внутрішні води України.

Крім того, в міністерстві інфраструктури мають намір перешкодити заходженням суден в порти окупованого Криму. Тут треба нагадати, що Туреччина прийняла рішення закрити свої порти для суден, які прибувають з анексованого ерефією Криму. Мова йде про те, що судна, які перебувають з портів анексованого Криму, що не будуть пропускатися до Туреччини, а всі відповідні дозволи будуть анульовані.