Київ УкраїнаПерші особі «ДиНиРи» на тлі успіхів ВСУ на фронті почали проклинати себе за підтримку окупантів

«Якими л****и ми були, коли підтримували перші сепаратистські рухи … Особисто мені соромно за те, що я брав у цьому, як виявилося, га***і активну участь.

Народу з кожною годиною тут жити гірше. Можу довести як завгодно «, — процитував сьогодні жителя Донецька один з ватажків» ДНР» Олександр Ходаковський. Про відверте розчарування в ідеях «рузьке міра» він описав на своїй сторінці в Facebook, передає ДНК з посиланням на «Діалог.UA».

Ходаковський зауважив, що слова ненависті до «народної республіки» написав його друг в соцмережі. Приводом для розчарування стало відключення в «ДНР» стільникового оператора МТС. Терорист заявив, що, незважаючи на випробування і проблеми в окупованому Донбасі, особисто він «буде йти до кінця».

«Я вважаю, що в силу різних причин влада ввірена тим, хто відрізнявся найменшою ідейною складовою, хто не звернув з шляху тільки тому, що рейки не дозволяють вільного маневру, і хто в силу цього не усвідомлює, наскільки вся атмосфера, створювана під їх чуйним керівництвом, не відповідає поняттю здорового духу і запитам людей «, — прокоментував Ходаковський.

В черговий раз він розповів про репресії з боку ватажків «ДНР» по відношенню до його соратників і закликав ігнорувати «коряве» керівництво. «Ні для кого не секрет, що для мене Захарченко — це просто Захарченко, який ще довго самовизначався, коли ми вже займалися справою, і коли я даю свою оцінку, я це роблю як людина, яка прямо або побічно давала путівку в життя багатьом персонам і багатьом процесам … — треба вміти розрізняти роботу і виконавця «, — заявив він.

Спроби медійних терористів врятувати потопаючого човна розбиваються об слова колишніх адептів «рузьке міра». Так чиновник «ДНР» Олександр Болотін відкрито визнає, що в Донецьку неможливо жити — Україна краща у всьому.