провокацыъ мокшанВорожі катери і корабель берегової охорони влаштували в Азовському морі провокацію, на яку українці гідно відповіли

Як розповів в Facebook головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, йому з власних джерел стало відомо, що в Азовському морі п’ять мокшанських катерів і корабель берегової охорони ФСБ рф підійшли до трьох українських малих броньованих артилерійських катерів (МБАК) і здійснювали узгоджені провокаційні маневри, які координувалися з корабля берегової охорони з бортовим номером «734».

Інцидент відбувався в 25 милях від Керченської протоки. Українські катери, за даними Клименко, супроводжували цивільні судна. Андрій Клименко пише, що всі катера Військово-морського флоту України повернулися на базу, а конфлікт обмежився словесною перепалкою, під час якої українці у відповідь на загрози заявили про готовність застосувати зброю в разі граничного загострення ситуації.

«Поговорили …» — іронічно резюмує Андрій Клименко. Можливо, метою провокації була перевірка готовності українських військових  стріляти на враження в разі нападу. І, почувши відповідь українців, можливо, московіти були ошелешені.