ворог горитьЛюди втратили все, палахкотять цілі вулиці

Жителі постраждалих сіл кажуть, що вогонь підсилює вітер. Особливо постраждало село Маслівка, куди Кремль стягує свою військову техніку.

У Воронезькій області кілька сіл охопили великі пожежі. Найбільше постраждала Маслівка, куди Москва стягувала військову техніку. Очевидці розповіли, що пожежа охопила цілі вулиці. Кадри з’явилися в телеграм-каналі Inform Napalm.

Варто відзначити, що саме в Маслівці знаходиться стратегічна для окупантів залізнична станція, звідси прибувають з військовою технікою ешелони, які переправляють в військові табори, що розташовані біля кордонів України.

Крім Маслівки вогонь охопив села Хреновоє і Мічотка. У людей згоріли будинки і дачі, сараї. Стихія завдала шкоди і сосновим лісам. Мешканці кажуть, що на їх селища вогонь йде стіною з полів. Полум’я поширювється з допомогою сильних вітрів. Вогняну стихію поки не вдається побороти, влада подумує про використання авіації.

Жителів евакуювати ніхто не має наміру. Тих, хто втратив житло, поки розмістили в місцевому будинку культури. Відзначимо, що буквально кілька днів тому під Воронежем горіла військова база ворога, розташована всього в 45 кілометрах від кордону з Україною. Пожежа знищила кілька наметів ВС рф, військові самі не змогли впоратися з лихом.