контрабандаСпробу незаконного переміщення Британських фунтів викрили прикордонники Львівського загону у пункті пропуску «Шегині»

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, передає Д-НК.

«Приховану від контролю валюту виявили у 38 річного громадянина України, який повертався з-за кордону. Під час огляду автомобіля чоловіка у прикордонників виникла підозра про можливе незаконне переміщення товарів. Було прийнято рішення про спільний з працівниками митної служби поглиблений огляд транспортного засобу у спеціально обладнаному боксі. У багажному відділі автомобіля «Мерседес»  прикордонники  спільно з митниками  у двох коробках  виявили незадекларовану валюту – 23 170 фунтів стерлінгів. За курсом Національного банку України ця сума валюти еквівалентна понад 900 тисячам гривень»,- йдеться у повідомленні.

За фактом виявленої спроби незаконного перевезення валюти працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил. Порушника буде притягнуто до відповідальності згідно з чинним законодавством.

контрабанда

Нагадаємо, схоже порушення викрили у пункті пропуску «Шегині» в жовтні минулого року. Тоді прикордонники та митники в «Мерседесі» громадянина України виявили понад 120 тис. фунтів стерлінгів, які теж були запаковані у коробки.