оформлення субсидійГлава уряду Денис Шмигаль розповів, що очікує українців при оформленні субсидій і як правильно зробити заявку

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів про нові правила оформлення субсидій, які очікують українців вже в травні поточного року. Про це він пише на своїй сторінці в Telegram, інформує Д-НК.

Відзначається, що починаючи з наступного місяця громадяни України, які претендують на субсидії, повинні будуть подавати нову заявку на їх отримання. Її можна буде оформляти протягом наступних 5 місяців: це можна буде зробити або онлайн, або за допомогою пошти. 92% українців нині отримують субсидії у вигляді грошової готівкової форми, а вже з травня 100% претендують на субсидію отримуватимуть її у вигляді живих грошей.

Крім того, будуть введені деякі нові правила для тих, кому субсидія призначатися не буде. Наприклад, якщо людина має на депозитному рахунку в банку більше 100 000 гривень або ж купує новий автомобіль, або ж одноразово валюту на суму в більш ніж 50 000 гривень, то їм субсидію не призначатимуть.

У свою чергу, як зазначає Шмигаль, для більшості одержувачів субсидій нічого не зміниться.