Акція добра та передвеликодніх дарунків у Дрогобицькій громаді триває

Сьогодні, 12 квітня, учні навчальних закладів міста приготували та розвезли святкові смаколики військовим підрозділам, які дислокуються у Дрогобичі та на час Великоднього сніданку їхній особовий склад перебуватиме на території військових частин міста.

Як розповіла керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко, для благодійної акції «Великдень з воїном» діти самотужки у навчальних закладах зібрали продуктові дарунки та розвезли воїнам, а також подякували військовослужбовцям за хоробрість, мужність та можливість святкувати Воскресіння Христове, передає, ДНК.

Ми хочемо, щоб ця акція добра не закінчувалась, а лише поширювалась нашою громадою. Закликаємо усіх дрогобичан підтримати добру ініціативу та допомогти чим є змога. Коли ми об’єднані — ми сильні та непереможні. Передаємо цю естафету Дрогобицькому міському територіальному центру соціального обслуговування, щоб спільно ми могли охопити якнайбільше людей та подарувати трішки тепла напередодні Великодня тим, кому завдячуємо мирним небом, — розповіла Олександра Пашко.

За словами Олександри Пашко, до благочинної ініціативи долучились і місцеві підприємці з Дрогобича, Лішні та Дережич, які надали пасочки та яйця до святкового сніданку.

Нагадаємо, днем раніше Управління соціального захисту населення ДМР сформувало 223 святкових наборів для сімей, де є двоє та більше осіб з інвалідністю. Роздача подарунків розпочалась вчора та триватиме ще кілька днів.