вареники в АТОУчні та працівники Дрогобицького вищого професійного училища № 19 взяли активну участь у міському благодійному ярмарку-продажу страв та кулінарних виробів у форматі акції «Дякую тобі…», яка відбулася біля міського Народного дому ім. І.Франка

Про це повідомляє ZIK з посиланням на громадську активістку Ольгу Мицак.

За її словами, учні та майстри виробничого навчання кулінарного профілю презентували смаколики, приготовані на свіжому повітрі: страви на грилі, мангалі, барбекю, рибну юшку, куліш в казані.

«Це дало змогу молодим і активним людям не лише долучитись до благодійної акції, але й випробувати свою фахову майстерність, зрозуміти чи затребуваний їхній продукт, – каже О.Мицак. – Адже саме так з’являються нові ініціативи, формується патріотичний світогляд, дотичність до творення новітньої історії. Власним прикладом, пліч-о-пліч з учнями, директор училища – Володимир Маринкевич, майстри виробничого навчання  керували загальним процесом приготування страв, демонструючи не лише майстерність і фаховість, а й вкладаючи туди душу й любов».

Просто неба поважних гостей зустрічали усміхнені учні та працівники ВПУ№19 м. Дрогобича, а волонтери, дрогобиччани та гості міста, демобілізовані воїни та ті, хто перебувають на ротації, щиро дякували за гостинність і теплоту.

«Хочемо власним прикладом заохотити й інші навчальні заклади продовжувати допомагати бійцям. Адже війна ж не закінчилася. Важко, але тим, хто на фронті – ще важче», – резюмувала Ольга Мицак.

Нагадаємо, учні та працівники ВПУ №19 м. Дрогобича від 2014 року усіляко допомагають нашим воїнам, які захищають Україну в зоні АТО.