антиколомойський законДля участі в обговоренні «антиколомойського закону» апарат Верховної Ради запросив представників МВФ

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики вніс

ініціативу про притягнення до другого читання проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» (№2571-д) представників Міжнародного валютного фонду. Про це повідомляє сайт парламенту України.

Пропозиція була винесена в четвер, 23 квітня, головою Комітету Данилом Гетманцевим. Повідомляється, що Гетманцев «з ініціативи членів Комітету підписав лист до Міжнародного валютного фонду із запрошенням його представників долучитися до обговорення законопроєкту».

Як відомо, 30 березня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №2571-д «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» в першому читанні. Законопроєкт ще називають «антиколомойським», тому що його головна мета — зробити неможливим повернення Приватбанку колишньому його власнику Ігорю Коломойському. За відповідне рішення проголосували 267 народних депутатів.