захворювання на кірДворічний трускавчанин шпиталізований в інфекційну лікарню Дрогобича, у дитини — кір

Про це 14 травня на оперативній нараді у міській раді курорту повідомив головний медик Ігор Стасик. За словами

ескулапа, стан здоров’я юного пацієнта почав погіршуватися ще 4 травня, відтак 6 числа батьки звернулися за допомогою до медиків, які і шпиталізували хворого хлопчика. «Наразі дитина проходить повний курс лікування у Дрогобичі. Стан маленького пацієнта задовільний», — наголосив пан Стасик. Щеплення від кору дитина не мала, є офіційна відмова батьків від імунізації.

За словами головного медика курорту, так звана нова хвиля захворюваності на кір, як у Трускавці так і в Дрогобичі, найшвидше пов’язана із низькою імунізацією дитячого населення. «Якщо б у нас із 10 дітей, принаймні, 8 були щеплені від кору – недуга не мала б кого атакувати. Однак ми маємо реальну картину, що з 10 трускавецьких дітей щеплення від кору мають 3-4 дитини», — констатує медик.

Додамо, цієї весни в Трускавці це уже п’ятий випадок захворюваності на кір серед дітей. Кількома тижнями раніше на небезпечну інфекційну недугу у курорті занедужали діти віком 4 та 5 років, а перед ними — 3 та 1 віку. У більшості випадків діти були не вакциновані.

Наталя Зелена