У Трускавці з 8 червня дозволили відновити діяльність бювету мінеральних водТаке рішення ухвалила сьогодні на позачерговому засіданні міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дозволено відновити з 8 червня роботу питтєвої галереї за

умови дотримання всіх протиепідемічних вимог до відповідної діяльності, встановлених МОЗ України та головним державним санітарним лікарем України, — йдеться у протоколі засідання комісії.

Минулого тижня керівництво «Трускавецьких лікувальних вод» озвучило заяву, що бювет у Трускавці відкриють після того, як санаторії підпишуть угоди на оплату мінеральних вод. Оскільки заборгованість курортних закладів за спожиті послуги не дозволяє виконати технічну підготовку системи подачі води до запуску.

Нагадаємо, що у Трускавці триває масштабна реконструкція площі у курортному парку і косметичний ремонт бювету мінеральних вод. Кошторисна вартість робіт становить понад 8 млн гривень.

Про це повідомила фінансовий директор ТзОВ «Трускавецькі лікувальні води» Анна Абрамова, зазначивши, що підприємство замовило систему для оплати картками за спожиті у бюветі мінеральні води, яка запрацює з липня цього року.

Як відомо, «Трускавецькі лікувальні води» були створені в 2016 році, підприємство володіє спеціальним дозволом на користування родовищем мінвод до 2035 року. До лютого цього року власником товариства було ПАТ «Трускавецькурорт».