бювет ТрускавцяМісцеві активісти прийшли до центрального бювету з мінеральною водою і понищили турнікети

Хуліганський протест у Трускавці відбувся 7 листопада. Турнікети встановили тут раніше, оскільки з 1 грудня вхід у бювет має бути платним. Протестувальники ж своїми діями вимагали цієї плати не запроваджувати.

Мовляв, через це поменшає людей у санаторіях і зникатимуть робочі місця. А крім того і місцеві мешканці платитимуть за воду, яку видобувають у їхньому місті.

Проте адміністрація «Трускавецькурорту» запевняє: мешканці і далі питимуть воду безкоштовно. Достатньо буде лише показати паспорт. Натомість санаторії купуватимуть для своїх клієнтів абонементи. Через це вартість путівки може зрости на декілька сотень гривень.

Проте протестувальники цих пояснень слухати не схотіли. Тож поки що турнікети, які мали запрацювати 1 грудня, пошкоджені. Правоохоронців на місце події не викликали.

Як повідомляв раніше ДНК, з 1 грудня у Трускавці мали запровадити оплату за вхід до центрального міського бювету. Одноразове відвідування бювету мало коштувати гостям міста 3,5 грн.

Також сьогодні мешканці курортного містечка заблокували дорогу між Трускавцем і Дрогобичем, аби таким чином привернути увагу влади до ризику провалу дороги і навколишніх будинків.

Джерело: ZAXID.NET