Різдвяний ярмарокНевід’ємними атрибутами зимового настрою є прикрашені міські ялинки, світлові гірлянди та новорічні ярмарки

Як повідомили у пресслужбі Трускавецької міської ради, в курортному місті з дня на день відкриють «Різдвяний Ярмарок – 2021». Місто надало дозвіл ТОВ «Львівські Ярмарки» на його проведення в Трускавці на бульварі Торосевича. Функціонуватиме ярмарок з 18.12.2020 р. до 17.01.2021, передає Д-НК.

Як стверджують в мерії оздоровниці — перевага саме цього ярмарку в тому, що він стилізований за європейським стандартом і стане чудовою прикрасою Трускавця на період усіх зимових свят. Схожий ярмарок щороку в новорічно-різдвяний період працює у Львові.

Однак, новина про те, що місцевий ярмарок очолять підприємці зі Львова у соціальних мережах викликала шквал емоцій. Трускавчани в один голос запевняють, що перевагу перш за все слід віддавати місцевим підприємцям, а не приїжджим.

Що стосується Дрогобича – то за інформацією Тараса Бачинського, керівника відділу економіки Дрогобицької міської ради, в місті Котермака, швидше за все, святковий ярмарок цьогоріч не функціонуватиме. Це зумовлено тим, що на рівні держави владою оголошено посилені карантинні обмеження із 8 січня. Однак, як запевнив Тарас Бачинський, якби ярмарок відкривали – то перевагу віддали б місцевим виробникам та підприємцям.

У такий складний період варто пам’ятати народне прислів’я: «Свій до свого по своє». Практика минулого року продемонструвала – різдвяна ярмарка у Дрогобичі за участі місцевих підприємців пройшла на належному рівні, все відбувалося цивілізовано та культурно. В Дрогобич на ярмарку з’їжджалися туристи та гості із сусідніх міст та регіонів», — зазначив Тарас Бачинський.