Марафон і півмарафон, дитячі старти та забіги он-лайн, дистанції пагорбами Бескидів з вражаючими краєвидами Трускавецької громади

Майже 400 учасників – це все про благодійний забіг «Summer Trail», котрий проходив вчора, 22 червня, у курортному Трускавці, повідомляє DROBRO.

Мета спортивного дійства – збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Учасники реєструвалися і сплачували стартовий внесок; весь прибуток буде передано для благодійного фонду «Повернись живим».

Організатор «Summer Trail»: Ліга Доброго Бігу (засновник Остап Онишко). Такі акції вони проводять з 2016 року. У Трускавці вперше, але точно не востаннє, адже місто-курорт, його атмосфера, умови, підтримка влади та все інше подобається як організаторам, так і учасникам марафону.

Тягар організації розділив з Лігою Доброго Бігу відділ у справах сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради (начальник Роман Коваль). Учасників марафону привітав міський голова. Підтримали акцію і місцеві підприємці, зокрема мінеральна вода «Трускавецька».

Всього у спортивній події «Summer Trail» бере участь 280 учасників плюс 107 учасників он-лайн (здійснюють біг не у Трускавці, але єднаються з нами по духу). Церемонія нагородження переможців проходила на центральній сцені Трускавця.

44 учасники обрали найдовшу дистанцію – 46 км, тобто повний марафон (Trail Marathon). Старт був о 9 годині ранку.

Вже завершився дитячий забіг, наймолодшому учаснику – 3 роки і 1 місяць. Є ще дистанція для дорослих на 10 км.

 
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Trail Half Marathon, під час якого потрібно пробігти 24 км, обрало більше 100 учасників. Він стартував в 11.00. Кадри зі старту – в нашому відеорепортажі.