снаряд часів ВВВибухонебезпечний предмет несподівано у курортному місті виявили цими днями

Уся річ у тому, що минулого тижня Трускавець приймав змагання із спортивного орієнтування. Більше 500 учасників із різних куточків України виконували на швидкість завдання – шукали по місту відповідні маячки.

Відтак в урочищі Помярки на шляху свого маршруту група спортсменів виявила снаряд часів війни. Молоді люди відреагували на знахідку оперативно — огородили місце зі снарядом та повідомили про нього місцевих надзвичаників.

Як розповів виконуючий обов’язки керівника підрозділу ДСНС у курортному місті Володимир Гординський, далі події розгорталися так: надзвичайники Трускавця поінформували про небезпечну знахідку оперативну групу піротехніків із Дрогобича, які блискавично прибули на місце надзвичайної події.

— Є припущення, що снаряд знаходився у воді, оскільки в цьому місці протікає річка. Тож найімовірніше, що в дощові дні його просто течією винесло на берег, — поділився думками пан Гординський.

Піротехніки з Дрогобича знешкодили снаряд на місці події, тож ніякої загрози ні довкіллю, ні людям на щастя він не завдав.

Наталя Зелена