Віче у Трускавці9 липня на центральному майдані Трускавця пройшло віче на підтримку АТОвця, земляка Ігоря Яворського

На майдані в цей день зібрались ті, кому небайдужа доля захисника нашої держави, котрий від початку бойових дій на сході добровільно поїхав відстоювати вільну і незалежну Україну.

Розуміємо, що чужа рана не болить, тому присутніх виявилось не так багато, як очікувалось. Але ж не це найголовніше, головне – вірити, молитись і стояти на сторожі правди та справедливості. Мати Ігоря виступила зі словом-проханням долучитись до акції та підтримати звернення до Президента України. Від таких непередбачуваних обставин не застрахований жоден АТОвець, який воює за нашу з вами свободу.

Віче у Трускавці

На віче до Трускавця приїхало немало побратимів Ігоря, учасників АТО з сусідніх міст, також підтримати молодого хлопця прийшли громадські діячі й активісти міста, журналісти та небайдужі трускавчани. Зі словом виступив й громадський активіст Сергій Розора, який тривалий час займається розслідуванням по Майдану, добре знає ситуацію, яка відбувається в Києві. Він розповів, як у цьому ж Печерському суді, вбивцю відпускали прямо з зали суду, тому вважає, що випадок з Ігорем є показовим, а особи, які зараз прийшли до влади будують новий режим і їм добровольці незручні.

«Коли поряд з тобою стоїть патріот, то хочеться жити, а коли незрозуміла особа, то не знаю чи вартує жити взагалі. Звертаюсь до усіх, хто мене чує, а особливо до гостей зі сходу України, запам’ятайте, якби не було АТОвців і таких добровольців, як Ігор не було б того сонця, миру і добра. Закликаю всіх, підтримайте Ігоря, підтримайте ту істину, за яку ми боролися», – звернувся до всіх небайдужих учасник АТО Роман Гарасим’як.

Нагадаємо, що днями раніше депутати Трускавецької міської ради на позачерговій сесії підтримали звернення до представників вищих органів влади України з проханням звільнити несправедливо засудженого Ігоря Яворського. Тим часом адвокати Ігоря готові захищати його права в апеляційному суді й попри все відстоювати честь та гідність АТОвця.

Наталія Бегін

Джерело: Трускавецький інформаційний сайт (ТІС)