У Трускавці приміщення «Укрпошти» продали за 27 мільйонів гривеньПочаткова ціна об’єкту становила 4,97 млн грн з ПДВ

Раніше Акціонерне товариство «Укрпошта» заявило, що має намір продати свою будівлю, площею понад 1,4 тис м², яка знаходиться у Трускавці на вул. Героїв УПА, 11.

У цій будівлі, зведеній у 1963 році, розташоване діюче поштове відділення. За інформацією замовника, будинок потребує капітального ремонту, частина приміщень підвалу, першого та другого поверху, знаходяться в довгостроковій оренді до 2029 року. У підвалі будівлі є споруда цивільного захисту, який є власністю держави та не включений у склад лоту.

Початкова ціна об’єкту становила 4,97 млн грн з ПДВ. Прийом заявок для участі в аукціоні тривав до 1 червня. Як стало відомо із сайту ProZorro – продаж будівлі пошти відбувся. Об’єкт придбали за 27 млн гривень. Відповідно до результатів аукціону переможцем торгів стало ТОВ «Хабітат Юкрейн».

За інформацією аналітичної системи YouControl, ТОВ «Хабітат Юкрейн» зареєстроване у Львові. Основним видом діяльності товариства є організація будівництва будівель, а також купівля та продаж нерухомого майна, надання в оренду та експлуатацію власного чи орендованого майна.