нові паспорти7 лютого у Трускавці відділення державної міграційної служби почало офіційно приймати документи на оформлення закордонних паспортів від громадян

Як пояснила директор місцевого сектору ГУ Державної міграційної служби Ольга Яценко, відтепер закордонні паспорти у курортному місті можуть отримати усі бажаючі, незалежно від прописки – це можуть бути мешканці Трускавця чи Доброгостова, Модрич чи Дрогобича. За 557.32 гривень можна виробити документи для виїзду за кордон за 20 днів, або за 810.32 грн. — за 7 днів.

Що імпонує – у трускавецькому відділенні міграційної служби можна виробити і сучасну пластикову ID –картку, що замінює внутрішній паспорт України. За словами пані Яценко, ID –картку виготовляють дітям з 14 років, безкоштовно. Для цього у міграційну службу слід подати такі документи – оригінали і копії документів про народження дитини, паспорти обох батьків та довідку форми 19 про реєстрацію.

нові паспортиID –картку, як альтернативу внутрішньому паспорту України, можуть оформити і дорослі.

— Якщо ви бажаєте змінити свій старий паперовий внутрішній паспорт на ID –картку , або ж ви загубили свій головний документ – така послуга коштуватиме 366 грн. адмінзбору та 68 грн. держмита – очікувати на виготовлення ID –картки слід до 10 робочих днів. Якщо маєте більше часу до аналогічна послуга із виготовлення ID –картки до 20 робочих днів буде коштувати 279 грн. адмінзбору та 34 грн. держмита, вирішувати вам, — наголосила керівник місцевої міграційної служби.

У перший офіційний день роботи міграційної служби у Трускавці , його працівники наголошують – двері їхньої структури не закриваються, безперестанку тривають консультації телефоном. Це свідчить про одне – попит у Трускавці на виготовлення закордонних паспортів зрів давно. Загалом ж відкриття міграційного центру стало можливим завдяки підтримці голови міграційної служби України Максима Соколюка, який допоміг із отриманням та встановленням у Трускавці відповідного обладнання для роботи міграційної служби.

Більш детальну інформацію щодо подачі документів на виготовлення закордонних паспортів та ID –карток ви можете отримати за адресою : м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62, відділення міграційної служби. Робочі дні — з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 13:45)
Субота з 9:00 до 16:30 (видача документів) , вихідні – неділя-понеділок.

Тел. для довідок – 5-16-49