курорт ТрускавецьПішохідна вулиця Т.Шевченка, що у Трускавці – продовжує приваблювати водіїв проїхатися її проспектом

Такі невтішні висновки зробили працівники місцевої служби ДАЇ, спинивши не одного автовласника, який мав намір проскочити пішохідною зоною. Окрім того – скаржаться стражі порядку – на довго затримуються біля своїх об’єктів і приватні підприємці, яким дозволено здійснювати заїзд до магазинів та санаторіїв.

Врегулювати питання культури водіїв цивілізовано, а головне законним шляхом – закликав працівників ДАІ на щотижневій понеділковій нараді міський голова Трускавця Руслан Козир. За словами очільника міста – на вулиці Т. Шевченка слід розмістити інформаційний щит, який чітко вказуватиме , кому дозволено сюди заїзд. Відтак відпаде не потрібна проблема для курортного міста, переконаний мер.

Ще один дорожній знак, який вказуватиме напрямок руху – вирішили поставити біля піцерії «Дворик Лева» та промислового базару.

Нагадаємо, у Трускавці 23-24 серпня урочисто відкрили реконструйовану вулицю Т. Шевченка , яка стала суто пішохідною. Вулиця уже стала улюбленим місцем відпочинку, як гостей міста так і самих трускавчан.