Чемпіонат УкраїниВелосипедисти стартували з центральної площі Трускавця, де їм побажали вдалих спортивних звершень

Понад двісті спортсменів з України, Польщі, Литви, Португалії та Нової Зеландії беруть участь у Відкритому командному Чемпіонаті України в багатоденній гонці на шосе «Tour de Lviv region», який проходить 22-25 квітня.

Координують проведення національних змагань управління молоді та спорту Львівської ОДА та Львівська обласна федерація велоспорту. Захід проходить за сприяння Трускавецької міської ради.

Сьогодні – останній день гонок. Велосипедисти стартували з центральної площі Трускавця, де їм побажав вдалих спортивних звершень міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. «Дуже приємно, що у нас вперше відбуваються велосипедні гонки такого рівня. Чекаємо всіх на фініші у Трускавці!», — каже міський голова Андрій Кульчинський.

На центральній площі Незалежності у курортному Трускавці відбудеться і церемонія завершення Чемпіонату, яка включатиме підбиття підсумків та нагородження переможців велогонки. Розпочнеться вона після подолання велосипедистами маршруту Трускавець-Східниця-ВерхнєСиньовидне-Східниця-Трускавець.