курорт ТрускавецьРіжуть по-живому у курортному Трускавці масово вирубують дерева!

Трускавець втрачає шарм курортного, зеленого міста в оздоровниці масово вирізують дерева. Моторошну картину пеньки на місці могутніх дерев та сотні розкиданих поруч

гілок днями зафільмував на вулиці Суховоля, локація верхнього закритого бювету та виклав у соцмережі трускавчанин, депутати міської ради Святослав Грабовський передає ДНК.

Люди миттєво забили на сполох: мовляв на території зачиненого бювету, який і так світить пусткою та відлякує своїм недоглянутим виглядом відпочивальників, порізали десяток зелених насаджень. Саме ці дерева у літню пору створювали тут затишок та прохолоду, запевняють трускавчани та були окрасою нагірної частини курорту. Відтак мешканців цікавить: «Чому у місті вирізають живі, здорові дерева….а ті хворі, трухляві, що от-от впадуть та когось придушать…не чіпають. Кому ж це вигідно???».

Як слушно прокоментував проблему у Фейсбук місцевий мешканець Андрій Кулик, люди, які їдуть в Трускавець на оздоровлення, хочуть попити тут не тільки Нафтусі, але й прогулятися чистими вулицями та подихати свіжим повітрям, натомість зелені легені міста невпинно вирубують: «Люди хочуть відпочивати і отримувати задоволення від життя. Якісний кисень це одне з тих причин. Зараз в місті 0,0 відпочивальників. Може відпочивальникам не потрібно 1000 магазинів? Може нікому не треба труси і гриби?», апелює до влади активний мешканець.

курорт Трускавець

курорт Трускавець

Як стверджує сам автор світлин Святослав Грабовський, закрадається думка, чи бува не готують нагірну частину міста, де пусткою стоїть закритий бювет, під спорудження нового торгового центру чи іншого приватного бізнесу. На такі думки містян наштовхує нещодавній прецедент у центральній частині міста для спорудження торгового центу та готелю навпроти діючого бювету на Торосевича, приватник зрізав десяток дерев, що росли на території. Таким чином місто через гігантські новобудови втрачає свої зелені насадження на перетворюється із затишного, зеленого курорту в камяні джунглі.

Пролити світло на ситуацію, хто і для чого позрізав дерева на території верхнього бювету, не змогли і в міській раді Трускавця. На запитання журналістів «Джерел Трускавця» заступник міського голови курорту Олексій Балицький, повідомив що не володіє ситуацією та не давав ніяких вказівок комунальникам різати дерева. «Можливо, там проводили кронування Я мушу уточнити резюмував пан Балицький. Допоки у мерії міста з’ясовують, хто і для чого порізав дерева, картина на вулиці Суховоля виглядає апокаліптичною розкидані по всій території гілки, пеньки та суцільні винищення зелених насаджень міста.

Ірина Романова

Джерело: Джерела Трускавця