ТрускавецьУ Трускавецькій міській раді 13 червня відбудеться розширена нарада з обговорення питання щодо поводження з безпритульними тваринами

Наступного тижня міська рада ініціює зустріч з громадськістю щодо обговорення питань поводження з безпритульними собаками. Запрошуємо, громаду, депутатів, громадських активістів долучатись до наради, – повідомив, заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький на засіданні сесії Трускавецької міської ради.

«Перед тим, як почати вирішувати проблему безпритульних собак, ми зібрали усіх бажаючих активістів. Відгукнулось не багато, однак ми почали працювати. Ми зупинились на трьох важливих моментах: відлов собак, стерилізація і повернення в середовище. Силами міської ради забезпечили громадську організацію, яка виявила бажання допомагати у цьому місту, приміщенням для стерилізації та тимчасового притулку для тварин. Хочу наголосити, що кошти, які місто виділяє на цей напрямок спрямовуються на комунальне підприємство «Парк Курортний», який платить ветеринару виключно за стерилізацію», – сказав Олексій Балицький.