змагання з БочаТрускавецька міська асоціація інвалідів взяла участь в чемпіонаті Львівської області з Боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

Змагання проводились 18-19 березня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 59, тенісний зал ЛО ФСТ «Динамо».

Метою проведення змагань є розвиток та популяризація виду спорту Боча серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, підвищення спортивної майстерності учасників, визначення сильніших спортсменів для їх подальшої участі у змаганнях вищого рангу, поширення виду спорту в Львівському регіоні як найбільш доступного для людей з важкими порушеннями опорно-рухового апарату.

З шістнадцяти команд Львівської області трускавчани посіли ІІІ призове місце та нагороджені грамотою і Кубком згідно правил BISFed (Міжнародної спортивної федерації Боча).

змагання з БочаЗагальне керівництво, організація та проведення змагань, здійснювалася Львівським регіональним центром «Інваспорт». Безпосереднє проведення змагань покладалося на головну суддівську колегію (ГСК), головний суддя змагань – Николаєв Мирослав Степанович. Витрати на участь команди у чемпіонаті забезпечив відділ з питань сім`ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради, який очолює Роман Коваль.

Трускавецька міська асоціація інвалідів також дякує депутату Трускавецької міської ради Михайлові Малащаку за надання матеріальної допомоги учасникам на участь в чемпіонаті Львівської області з Боча.