12-річна мамаУ понеділок, 9 жовтня, о 18:00 на телеканалі «Інтер» — особливий випуск соціального ток-шоу «Стосується кожного» — «Мама-дитина» — про наймолодшу маму України

12-річна Таня Лучишин з Борислава Львівської області 17 вересня народила дочку. Всі, хто добре знає багатодітну сім’ю Лучишин, були шоковані цією новиною. Рідні дівчинки відмовчувалися і відмовлялися спілкуватися зі ЗМІ, не коментуючи чутки і домисли.

Повірила і довірилася Таня тільки редакторам «Стосується кожного». Вони побували в гостях у багатодітної родини і побачили, як сьогодні живе юна мама.

Сама Таня Лучишин приїде на програму з новонародженою дочкою і вперше покаже дитину саме багатомільйонної аудиторії «Інтера». Що вона думає про батька дитини і чи збирається продовжувати з ним стосунки? І як вестиме себе тато дівчинки, коли дізнається, що про нього готуються розповісти на всю країну?

«У цій історії дуже багато питань, — вважає ведучий програми «Стосується кожного» Андрій Данілевич. — Як сталося, що мама Тані про становище дочки дізналася всього за два тижні до пологів? Чому ніхто інший не помітив вагітності дівчинки? Що буде з нею і її дитиною далі? Ми разом з сім’єю Тані за підтримки експертів програми спробуємо знайти відповіді на ці та багато інших питань. В тому числі — як уберегти дітей від серйозних помилок, які назавжди змінюють їхнє життя?»

Щоб розповісти правду, в студію «Стосується кожного» з Борислава приїде 31-річна Анна Лучишин, мама Тані.

Поговорити про ситуацію, що склалася також погодилися вітчим дівчинки Іван Єрьомін та директор центру соціальних служб у справах дітей та сім’ї міста Борислав Віталій Плоскідняк. Чи намагався Іван поговорити з імовірним батьком дитини? Як відреагували соціальні працівники на випадок в багатодітній родині, якою вони займалися?

У цій непростій ситуації допоможуть розібратися експерти програми «Стосується кожного»: адвокат Регіна Гусейнова, психолог Влада Березянська, народна артистка України Ольга Сумська, директор школи етикету Наталія Адаменко, ведучий програми «Свідок» на НТН Олександр Бондарчук і акушер-гінеколог з багаторічним досвідом Тетяна Татарчук.

Чи йде мова в цій історії про ранньому дозріванні або ж — про злочин проти неповнолітньої? Дивіться випуск «Стосується кожного» — «Мама-дитина» — на телеканалі «Інтер» сьогодні, 9 жовтня, о 18:00.