індивідуальне опаленняХто і чому не дає можливості нашій громаді цивілізовано жити в 21-ому столітті?

Як мільйонні доходи комунального підприємства розчиняються, осідаючи в кишенях чиновників різних мастей? І кого та що насправді відстоює міська влада в питанні квартирного опалення?

12 травня 2016 року відбулося засідання тимчасово-діючої комісії Стебницької міської ради по відключенню від центрального опалення. Раніше комісія мала статус постійно-діючої. Комісія відповіла відмовою на ряд заяв стебничан щодо видачі дозволу на відключення від центрального опалення окремих квартир.

Також комісія прийняла рішення не розглядати заяви власників квартир до прийняття рішення про відключення від центрального опалення всього будинку. На комісії вирішили повідомити балансоутримувачів багатоповерхівок (ОСББ, ЖЕК) про недопустимість видачі технічних умов на відключення від центрального опалення окремих житлових чи нежитлових приміщень.

Враховуючи значний резонанс даної проблеми, Бюро журналістських розслідувань бере вивчення питання квартирного, й не тільки, опалення, під особливий контроль та ініціює проведення широкого громадського обговорення реформи теплопостачання Стебника. Перший етап – проведення 9 червня часописом «Воля громади» круглого столу, про результати якого поінформуємо.

Тарас Остап`юк, юрист, громадський діяч, газета «Воля громади»