новини Стебника - євромайданУ Стебнику на площі Т.Шевченка на підтримку столичного Майдану активісти спорудили свої барикади

Там відбувалися віча, у морози навіть палили вогнище, щоб зігрітися. Та нещодавно замість дров протестувальники, очевидно, наслідуючи дії на вулиці М.Грушевського в Києві, вирішили запалити автомобільні шини.

Від кіптяви, що йшла від вогнища, почорнів пам’ятник Кобзареві. Про це на понеділковій нараді у ратуші повідомив секретар Дрогобицької міськради Тарас Метик.

— Під час протестних акцій у Стебнику понищили гарну площу, а пам’ятник Тарасові Шевченку став просто чорним. Не знаю, чи вдасться тепер його відмити. Сподіваюся, що таки вдасться відновити пам’ятник, адже незабаром святкуватимемо 200-ліття Кобзаря, — додав Т.Метик.

Міський голова Стебника Василь Пецюх повідомив, що хлопці, котрі організували барикади, вже все прибрали.

— Проте в останні два дні, мабуть, через те, що закінчилися дрова, на площі палили шини. Кажуть, що від цього великого вогнища навіть загорілася палатка. Постраждав не тільки пам’ятник, у сажі – уся плитка на площі. Майданівцям ми поставили завдання відчистити і пам’ятник, і бруківку, щоб площа була такою ж, як до облаштування барикад, — наголосив мер Стебника.