спортивний майданчикОдин мільйон гривень з бюджету Дрогобича: Новий спортивний майданчик відкрили у Стебнику

У середу, 22 серпня, у Стебнику відкрили новий спортивний

майданчик зі штучним покриттям на території сьомої школи. Саме такий подарунок школа отримала до свого 50-річчя.

Для реалізації цього проекту з міського бюджету Дрогобича було виділено 1 мільйон гривень, з обласного бюджету — 672 тисячі гривень.

Традиційно захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Відтак відбулася молитва та освячення цього майданчика представниками духовенства.

З вітальними промовами на адресу дітвори та стебничан, які зібралися на урочистому дійстві, виступили міський голова Дрогобича Тарас Кучма, депутат Львівської обласної ради Юрій Нестор, директор школи Микола Симончук, керівник молоді «Добра церква» Давид Кузьмич.

До слова, міського голови Стебника Петра Старосольського на урочистому дійстві не було.

«Вітаю громаду Стебника з тим, що нарешті нам вдалося реалізувати цей проект попри те, що були особи, які вставляли нам палки в колеса. Дрогобицька міська рада виділила на його реалізацію 1 мільйон гривень і ми й надалі будемо реалізовувати такі проекти у Стебнику. У Дрогобичі ми маємо таких майданчиків вже чотири. Чому важливо інвестувати у розвиток спортивної інфраструктури? Тому що маємо зворотній ефект — діти займаються спортом і корисно проводять своє дозвілля, ми забираємо їх з вулиці. Бажаю, щоб й надалі ми відновлювали школи, будували майданчики тут вирувало життя», — звернувся до громади Стебника міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також в ході промови Тарас Кучма подякував депутатам Юрію Нестору, Андрію Ковчу, Тарасу Городиському, Олені Бичков’як, Івану Куцю. Свою подяку бурхливими оплесками висловила й громада Стебника.

Завершуючи свою промову, Тарас Кучма дав «пас» з Дрогобича для Стебника, подарувавши молоді футбольний м’яч.

Поміж вітальних промов перед учасниками дійства виступили Аліна Бабич та танцювальний колектив «Філденс».

Право першого удару по м’ячу надали учневі Остапу Сорочаку. Після цього відбувся товариський матч між молоддю.