Змагання у СтебникуУ минулу суботу у місті Стебник відбувся обласний турнір з боротьби дзюдо «Світ дзюдо — 2015», участь у якому взяли п’ять команд зі Стрия, Новояворівська, Трускавця, Борислава і Стебника

Стебничани з клубу «Патріот» здобули медалі та грамоти на цьому турнірі. Серед спортсменів 2006-2007 років народження Юрій Грицик посів третє місце у ваговій категорії 29 кг, також третє місце зайняв Максим Ковальчук (35 кг). А Владислав Дзьоба у ваговій категорії 35 кг отримав срібну нагороду.

У віковій категорії 2004-2005 років у нас теж були призери. Так, Богдан Когут посів другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 42 кг. Богдан Дмитрик став третім у тій самій вазі. Серед юнаків 2002-2003 років народження переможцем у 45 кг став наш найбільш досвідченний дзюдоїст Юрій Лань. Також нагороди здобули Валерій Черевко, Віталій Мисько, Назар Марко та Богдан Ковбаснюк.

Серед дівчат друге місце виборола Христина Дегтярьова. Дякуємо Гнатишину Любомиру Осиповичу та благодійному фонду Федіра Остапенка за організацію турніру та сподіваємось, що цей турнір стане щорічним і ще більше команд завітають до нашого міста у майбутньому.

Олег Григоренко, голова СК «Патріот»