кірШпиталізований – десятирічний учень ЗОШ №11 м. Стебник

Про це повідомив керівник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міськради Володимир Чуба передає ДНК.

Хворого поклали до дитячого інфекційного відділення

КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня».

Також Володимир Чуба зазначив, що в межах України спостерігається спад захворюваності на кір, тому причин для масового занепокоєння немає.

Щодо вакцинації від кору, то її можна здійснити у КНП «Дрогобицька міська поліклініка», або у КНП «Стебницька міська лікарня». Перед тим, як здійснити вакцинацію, необхідно проконсультуватися у сімейного лікаря.

«Зважаючи на ситуацію зі зростанням захворюваності серед дітей на ГРВІ, при виникненні симптомів закликаємо: залишатися вдома, не займатися самолікуванням та звертатися до лікаря. Якщо ж лікар наполягає на шпиталізації, у жодному разі не відмовлятися», – наголосив Володимир Чуба.

За словами начальника відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Петра Сушка, у ЗОШ №11 проводяться заходи відповідно до рекомендації Дрогобицького міжміського відділу Львівського обласного лабораторного центру. Зокрема, проводиться вологе прибирання, провітрювання класних кімнат з використанням дезінфекційних засобів. Ведеться інформаційна робота з працівниками, учнями, батьками.

Медиками оглянуто учнів на наявність вакцинації та ревакцинації. 17 школярів скеровано на проведення ревакцинації. Посилено огляд учнів медсестрою школи.