полон для котівУ Стебнику в орендованому гаражі чоловік тримає кілька десятків котів

Вони безперервно кричать, а в гаражі – страшний сморід.

Про це у Facebook написала місцева зоозахисниця Наталя

Петрицин, передає Д-НК.

За її словами, гараж перебуває в оренді. Орендує його мешканець Трускавця Вадим Алфавіцький.

«Сьогодні у м. Стебник на вул. Сагайдачного в гаражі виявлено великі клітки, заповнені котиками. Ніхто не знає, чий гараж, стоїть страшний сморід. Викликали поліцію, написана заява, пояснення», — написала зооволонтерка у Facebook.

У коментарі жінка розповіла, що неподалік від цього місця вона разом з іншими волонтерами підгодовує безпритульних тварин. Каже, що чоловіка часто бачила, помічали його з котами біля гаража й місцеві мешканці. Як з’ясувалося, він проживає у Трускавці, а в Стебнику орендує гараж, приїжджав туди раз в день. Власника приміщення досі не вдалося встановити. Тому ні волонтери, ні поліція не змогла увійти всередину.

«Там все було зачинене, одне віконечко було закладене цеглинами, вони попадали, ми підсвітили телефоном і побачили в темноті повно котячих очей, тварини голосно нявчали, стояв нестерпний сморід», — розповіла Наталія Петрицин.

Після того, як зоозахисниця описала ситуацію у Facebook тієї ж ночі власник тварин вивіз їх невідомо куди. Камери спостереження о 0:45 зафіксували, як чоловік виносить тварин в клітках і мішках.

«Там було 8 кліток. Зараз їх є шість. Він тих всіх котів вивіз у двох клітках. Куди – невідомо. Ми хочемо це з’ясувати, для чого він збирає котів і тримає їх у клітках», — каже пані Наталя.

Сусіди цього чоловіка розповіли, що він раніше утримував вдома близько 50 котів, також у клітках, але вони почали скаржитись через запах і він їх кудись перевіз, ймовірно, у гараж у Стебник. Після розголосу цієї ситуації почали звертатись багато жителів Трускавця і Стебника, в яких пропали коти.

У поліції також повідомили, що дізнавачі розпочали досудове розслідування за ч.1 ст.299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.

Вчора, 2 вересня, у Трускавці створили комісію з представників міської ради, поліції та волонтерів. Але наразі ні за місцем проживання, ні на роботі, ні в родичів чоловіка не вдалося знайти.