Ігри НескоренихСтарт «Ігор Нескорених» розпочався у понеділок, 9 липня, зі спільної молитви у Ралівському Храмі та пішою ходою до Сприні, а урочисте відкриття змагань відбулось сьогодні 10 липня

У Селі Сприня Самбірського району на території

спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака відбулось урочисте традиційне відкриття V-ї військово-спортивної патріотичної гри «Ігри Нескорених».

Як повідомляє ДНК з посиланням на управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, загалом у змаганнях беруть участь 150 учасників віком від 15 до 20 років. Програма представлена різноманітними спортивними змаганнями, конкурсами, навчаннями військових інженерів, медиків та авіації, а також заплановане сходження на гору Діл, гала-концерт патріотичної пісні, фільм «Кіборги» і фотопроект «Як би не війна» та багато іншого.

Старт «Ігор Нескорених» розпочався у понеділок, 9 липня, зі спільної молитви у Ралівському Храмі та пішою ходою до Сприні. Урочисте відкриття змагань відбулось сьогодні 10 липня.

З вітальними словами та побажаннями до учасників військово-спортивної патріотичної гри «Ігри Нескорених» звернулись: голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак та батьки загиблих учасників АТО.

Варто зазначити, що учасники змагатимуться на новому спортивному комплексі, який нещодавно споруджено у Сприні. Військово-спортивна патріотична гра «Ігри Нескорених» триватиме до 15 липня 2018 року.

Захід приурочений 74-річчю створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) та зібрав 10 команд з Львівщини, Луганщини, Донеччини, Полтавщини та Херсонщини.