У Самборі провели баскетбольний турнір імені В.ЯцковськогоУ Самборі юнацьким турніром вшанували пам’ять знаного баскетболіста Володимира Яцковського

У спортивній залі Самбірської ДЮСШ відбувся юнацький

баскетбольний турнір пам’яті відомого баскетболіста Володимира Яцковського.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news, передає Д-НК.

Організатори спортивного дійства сказали, що п’ֺятий рік поспіль у місті проводиться такий турнір. Зазвичай він відбувався у травні, коли відомий у Самборі та поза його межами баскетболіст Володимир Яцковський відійшов в інший світ. Теперішній через карантинні обмеження вдалось реалізувати у грудні. Поєдинки юних любителів цього виду спорту проходили без уболівальників.

У турнірі взяли участь дві команди із Самбора та по одній зі Львова і Пустомит. Перед початком поєдинків юним баскетболістам розповіли про постать Володимира Яцковського, нагадали, що він мав високі здобутки, а своїм прикладом спонукав дітей до активного способу життя через заняття спортом.

За результатами ігор переможцями стали господарі зали – баскетболісти команди Самбір-1 (тренер Наталія Шкимба), другу сходинку турніру посіли юні львів’яни, а бронзу завоювала команда Самбір-2, тренером якої є Лілія Яцковська. У рейтинговій таблиці спортсмени з Пустомит на четвертому місці.

Усі учасники змагань повезли додому переможні та пам’ятні нагороди. На турнірі було визначено також кращих баскетболістів. Вони отримали спеціальні спортивні відзнаки.